Ο Πρόεδρος του Συλλόγου μας, π. Θεόδωρος Μπατάκας, θα ομιλήσει στα Φάρσαλα το ερχόμενο Σάββατο 27 Οκτωβρίου και ώρα 7η απογευματινή στην αίθουσα του Ιεραποστολικού Συλλόγου "ΠΑΝΑΓΙΑ Η ΕΛΕΟΥΣΣΑ"με θέμα: "ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΔΑΧΕΣ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΟΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΗΣΥΧΑΣΤΟΥ ΚΑΙ ΣΠΗΛΑΙΩΤΟΥ". Ο Σύλλογος των Φαρσάλων, στηρίζει τον "ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ" και αισθανόμαστε την ανάγκη να τον ευχαριστήσουμε δημοσίως και να τον συγχαρούμε για την θεαρεστη δράση του.
![](https://1.bp.blogspot.com/-cHFoEkMrJf4/XoH3PoT8exI/AAAAAAABd_g/jAQs2PvoiHE8Puo7YASUpjkAAjPH6gqJgCLcBGAsYHQ/s1600/bull.png)
Δευτέρα 22 Οκτωβρίου 2012
"ΕΚΦΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΔΑΧΕΣ ΤΟΥ ΓΕΡΟΝΤΟΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΗΣΥΧΑΣΤΟΥ."
▣ Γίνετε μέλη στη σελίδα μας στο Facebook:
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου