Ένας μεσήλικας άρρωστος συμπολίτης μας, βρήκε καταφύγιο και εγκαταστάθηκε σε μια αποθήκη εμπορευμάτων, φιλοξενούμενος από κάποιον ευαίσθητο συνάνθρωπό μας. Το κρύο, η έλλειψη κρεβατιού, η μοναξιά, η απουσία συγγενών και η ανικανότητα για εργασία, τον έφεραν σε απελπισία. Ο "Ε", του προσέφερε στέγη και αγάπη, μέχρις ότου βρεθεί μια λύση.
![](https://1.bp.blogspot.com/-cHFoEkMrJf4/XoH3PoT8exI/AAAAAAABd_g/jAQs2PvoiHE8Puo7YASUpjkAAjPH6gqJgCLcBGAsYHQ/s1600/bull.png)
Πέμπτη 27 Δεκεμβρίου 2012
ΑΣΘΕΝΗΣ ΖΟΥΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΧΩΡΙΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ.
▣ Γίνετε μέλη στη σελίδα μας στο Facebook:
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου