Η "Ορθόδοξη Μαρτυρία", ο Ρ/Σ της Ιεράς Μητροπόλεως Δημητριάδος και Αλμυρού, φιλοξενεί την εκπομπή του Συλλόγου μας, "ΕΝ ΦΥΛΑΚΗ ΗΜΗΝ..." που μεταδίδεται στους 104,00 των FM κάθε Σάββατο στις 12:00 το μεσημέρι. Η εκπομπή απευθύνεται σε όλους τους ανθρώπους που πιστεύουν στους λόγους του Κυρίου μας Ιησού Χριστού: "ΕΝ ΦΥΛΑΚΗ ΗΜΗΝ ΚΑΙ ΗΛΘΕΤΕ ΠΡΟΣ ΜΕ" και σε κάθε άλλο συνάνθρωπο που θέλει να γνωρίσει τη διακονία της Τοπικής μας Εκκλησίας στις φυλακές, τα κρατητήρια κ.α.
![](https://1.bp.blogspot.com/-cHFoEkMrJf4/XoH3PoT8exI/AAAAAAABd_g/jAQs2PvoiHE8Puo7YASUpjkAAjPH6gqJgCLcBGAsYHQ/s1600/bull.png)
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013
Η ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ.
▣ Γίνετε μέλη στη σελίδα μας στο Facebook:
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου