Στη συνέχεια των εβδομαδιαίων μαθημάτων της Ενοριακής Σχολής Γονέων του Μητροπολιτικού Ιερού Ναού Αγίου Νικολάου Βόλου, ο π. Θεόδωρος Μπατάκας, Εφημέριος του Ναού και Υπεύθυνος της Σχολής, αναλύει τον τρισάγιο ύμνο ("ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ...") και την υπέροχη ευχή που αναπέμπει ο Λειτουργός κατά την ώρα που ψάλλεται ο ύμνος αυτός.
![](https://1.bp.blogspot.com/-cHFoEkMrJf4/XoH3PoT8exI/AAAAAAABd_g/jAQs2PvoiHE8Puo7YASUpjkAAjPH6gqJgCLcBGAsYHQ/s1600/bull.png)
Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2018
Ο ΤΡΙΣΑΓΙΟΣ ΥΜΝΟΣ (Ομιλία του π. Θεοδώρου στη Σχολή Γονέων Αγ. Νικολάου Βόλου (26/02 )
▣ Γίνετε μέλη στη σελίδα μας στο Facebook:
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου