Πέντε μαθήτριες του 2ου ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΟΛΟΥ συμμετείχαν στη γιορτή του «ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ» (3/6/2024)
Με ιδιαίτερη επιτυχίαπραγματοποιήθηκαν οι εκδηλώσεις για τα εγκαίνια της συστέγασης όλων των δομών του "ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ". Πέντε μαθήτριες του 2ου Προτύπου ΓΕΛΒόλου, με υπεύθυνη την καθηγήτρια κ. Γάκη Μαριάνθη, παρουσίασαν ένα υπέροχο καλλιτεχνικό πρόγραμμα, το οποίο μπορείτε να δείτε στο video.
ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην κ. Μαριάνθη Γάκη, φιλόλογο και μέλος του Δ.Σ. του "Ε"και στις πέντε μαθήτριές της.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου