Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Συμπαραστάσως Κρατουμέενων Βόλου "Ο ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ" διένειμε σήμερα το πρωί (18/06) απο το Κέντρο Ανθρωπιστικής Βοήθειας (ΚΕ.Δ.Α.Β.) της Ιεράς Μητροπόλεως Δημητριάδος - Παράρτημα του συλλόγου - 100 κιλά όσπρια σε δύο περιφερειακά ενοριακά Σπίτια Γαλήνης Χριστού (εστιατόρια) της Ι. Μ. Δ. Ο σύλλογος και οι άνθρωποί του αξιοποιούν όλες τις προσφορές των φίλων του και, ανάλογα με τις ανάγκες που παρουσιάζονται, προσφέρει απλώχερα τις ευλογίες του Θεού.
![](https://1.bp.blogspot.com/-cHFoEkMrJf4/XoH3PoT8exI/AAAAAAABd_g/jAQs2PvoiHE8Puo7YASUpjkAAjPH6gqJgCLcBGAsYHQ/s1600/bull.png)
Τρίτη 18 Ιουνίου 2019
100 κ. όσπρια διένειμε ο "Ε" σε δύο περιφερειακά Σπίτια Γαλήνης Χριστού
▣ Γίνετε μέλη στη σελίδα μας στο Facebook:
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΥ
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου