![]() |
Η 15η Δεκεμβρίου έχει ανακηρυχθεί ως "ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΥ". Ο σύλλογος εδω και 24 χρόνια προσπαθεί να καταπολεμήσει το ρατσιστικό κλίμα της εποχής που θέλει όλους τους κρατουμένους εγκληματίες. Αυτό όμως είναι λάθος..... Αυτά άλλα πολλά προβάλει η σημερινή εκπομπή του "Ε", καθώς και τις τελευταίες δράσεις του. Συνομιλούν: ο π. Θεόδωρος Μπατάκας και η Μαρία Χατζηγεωργίου.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου